Hakkımızda

 

Kuruluş Bilgileri

Beauty Park Cosmetic 2016 yılında “Tırnak Bakım” ürünleri ve malzemelerinin satışına Bekircan SİCİMOĞLU önderliğinde başlamış olup, zaman içerisinde farklı ülkelerden dünya çapında bilinen markaların "Yetkili Distribütörlükleri" ve "Yetkili Satıcılık" anlaşmaları ile “Kaliteli” ve “Uygun Fiyatlı” tırnak bakım ürünleri, protez tırnak ürün ve ekipmanları, ipek kirpik, ipek kirpik yardımcı malzemeleri, kalıcı makyaj ürünleri, kalıcı makyaj cihazları, cilt bakım serumları, cilt bakım cihazları ve daha birçok ürünün ithalatını yaparak sektörde yerini almıştır.

Zaman içerisinde Ar-Ge çalışmaları ile firmamız yurtdışından en yeni, güncel çeşitleri getirmeye devam ederek, bayi ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkararak çalışmalarına devam edecektir.

Vizyonumuz

İthalatını yapmış olduğumuz ürünlerde Bayi ve müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek seviyede devam ettirmek, güncel yeniliklere açık bir şekilde Pazar hakimiyetini devam ettirmektir.

Misyonumuz

Güncel şartlara ayak uydurabilen, görev ve sorumluluklarını bilen ve yenilikçi bir firma olarak çalışma hayatına devam etmektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR